dr. Krzysztof Gemza
Linia Medika Poland to profesjonalny sprzęt do gabinetów lekarskich i kosmetologicznych. Zapraszam do zapoznania się z opisem urządzeń, które można nabyć poprzez moją firmę.

Można śmiało powiedzieć, że cellulitis, czyli tzw. pomarańczowa skórka, nie oszczędza żadnej kobiety.

Już kilkunastoletnie, szczupłe dziewczyny z niepokojem obserwują, jak rozwija się u nich cellulitis obejmując uda i pośladki. Z wiekiem dolegliwość się pogłębia powodując niejednokrotnie kompleksy i zniechęcenie kobiet do pokazywania publicznie nóg i pośladków. Panie unikają obcisłych strojów, krótkich sukienek i spódniczek, niechętnie chodzą na basen czy też na plażę.

Teorii powstawania cellulitisu, czyli głównego winowajcy powyższych problemów, było wiele.
Zgodnie z najnowszą teorią, jedną z przyczyn cellulitu jest odkładanie się jonów żelaza w substancji, która wypełnia przestrzeń pomiędzy komórkami i zespala strukturę tkankową. Skutkuje to obumieraniem komórek. Wizualnie widzimy to jako skórkę pomarańczową na pośladkach i udach.

ALIDYA, panaceum na cellulitis, wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.

ALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat medyczny III klasy CE do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu. Wynalazcą ALIDYA jest prof. dr Pasquale Motolese – twórca znanego już paniom z poprzedniego artykułu preparatu Aqualyx.

Iniekcje z wykorzystaniem ALIDYA wykonywane są podczas zabiegu mezoterapii.

Ten bogaty w aminokwasy i cukry preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny macierzy międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników.

Jakich efektów można się spodziewać po zabiegu z wykorzystaniem ALIDYA? Terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd.

U osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu, wydatnie poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza. Natomiast u pacjentek z objawami cellulitisu w widoczny sposób poprawia wygląd pośladków i ud.

    Zabieg z użyciem preparatu ALIDYA, wykonywany tylko przez przeszkolonych lekarzy, jest dedykowany:
  • dla pacjentów, którzy chcą skutecznie walczyć z istniejącym cellulitem,
  • dla pacjentów chcących zapobiec powstaniu nieatrakcyjnych deformacji tkanki skórnej,
  • dla pacjentów dbających o zachowanie dobrej kondycji skóry.Terapia preparatem ALIDYA zalecana jest w leczeniu istniejącego cellulitu oraz, co bardzo ważne, w zapobieganiu jego powstaniu. Wskazana jest też po intralipoterapii przeprowadzonej z wykorzystaniem Aqualyxu. Należy zaznaczyć, że do uzyskania widocznego efektu leczenia potrzeba kilku, średnio pięciu zabiegów wykonywanych co 7 dni.

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej Tak było rok temu🥇🥈🥉. W tym roku jesteśmy również Partnerem i Sponsorem nagród w Wyborach Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek 2019.😊😊😊 Nadamy również tytuł Miss Sensual Beauty 2019🏆. Finalistkom życzymy powodzenia!👍👍👍

.
zapraszamy na stronę SensualBeauty na facebook

2017