dr. Krzysztof Gemza
Linia Medika Poland to profesjonalny sprzęt do gabinetów lekarskich i kosmetologicznych. Zapraszam do zapoznania się z opisem urządzeń, które można nabyć poprzez moją firmę.

KOMBAJN MEDIKA 9 W 1


Cena brutto: 19800,00 plnKombajn 9 w l - urządzenie dostępne na rynku krajowym 2,5 roku.

Kombajn wielofunkcyjny jest innowacyjnym urządzeniem, które daje klientowi dowolność wyboru, czyli z 9 istniejących modułów można dobrać tylko te, których klient potrzebuje. Ponadto w poszczególnych modułach zastosowane zostały specjalnie zaprojektowane i przetestowane innowacje.System Vacuum Control - jako jedyna w Polsce, w trosce o zdrowie klientów firma Medika zastosowała system Vacuum Control, który kontroluje siłę wielkości podciśnienia w module mikrodermabrazji i dermomasażera.
    Peeling Kawitacyjny został podzielony na cztery programy z wykorzystaniem technologii McT:
  • oczyszczanie,
  • dezinkrustracja (funkcja głębokiego oczyszczania dostępna tylko w urządzeniach Medika),
  • mikromasaż McT,
  • wprowadzanie substancji aktywnych.


Mezoterapia Bezigłowa z autorskim opatentowanym programem Cellular Nutri System - jako jedyna w Polsce firma Medika posiada autorski program zabiegowy mezoterapii bezigłowej. stworzony przy współpracy AWF Wrocław oraz Politechniki Wrocławskiej pod nazwą Cellular Nutri System. System CNS to zestaw parametrów zabiegowych dobranych optymalnie wg kryteriów wieku oraz programu do wyboru z listy: pielęgnacja oka. nawilżanie, przebarwienia, anti - age, trądzik, trądzik różowaty, wypadanie włosów, redukcja bólu.

Fale Radiowe zostały wzbogacone o wiązkę lasera o długości fali 650 nm, który wzmacnia efekt terapeutyczny i liftingujący dzięki penetracji wiązki energii do warstw skóry, które zawierają włókna kolagenowe – reguluje to strukturę kolagenu, co wzmacnia i napina skórę.Ultradźwięki - w funkcji ultradźwięki zastosowano dodatkowy parametr ,.wiek pacjenta", który jest dosyć istotnym czynnikiem do uzyskania najlepszych efektów, gdyż z wiekiem skóra zmienia swoje właściwości fizyczne.

Liposukcja Ultradźwiękowa. W tym module zastosowano dodatkowy parametr - „grubość tkanki tłuszczowej" ze względu na to, że wartość ta ma duży wpływ na jakość wykonywanego zabiegu.

Fale Radiowe zostały wzbogacone o wiązkę lasera o długości fali 650 nm, który wzmacnia efekt terapeutyczny i liftingujący dzięki penetracji wiązki energii do warstw skóry, które zawierają włókna kolagenowe – reguluje to strukturę kolagenu, co wzmacnia i napina skórę.

Ultradźwięki - w funkcji ultradźwięki zastosowano dodatkowy parametr ,.wiek pacjenta", który jest istotnym czynnikiem do uzyskania najlepszych efektów terapeutycznych.

Biorąc pod uwagę opisane powyżej innowacyjne rozwiązania we wszystkich urządzeniach Medika można stwierdzić, że wykorzystanie ich w gabinetach zajmujących się kosmetologią i medycyną estetyczną spowoduje większe zadowolenie klientów, podniesie prestiż i kompetencyjność danej placówki.

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej Tak było rok temu🥇🥈🥉. W tym roku jesteśmy również Partnerem i Sponsorem nagród w Wyborach Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek 2019.😊😊😊 Nadamy również tytuł Miss Sensual Beauty 2019🏆. Finalistkom życzymy powodzenia!👍👍👍

.
zapraszamy na stronę SensualBeauty na facebook

Filmy powiązane:
2017