dr. Krzysztof Gemza
Linia Medika Poland to profesjonalny sprzęt do gabinetów lekarskich i kosmetologicznych. Zapraszam do zapoznania się z opisem urządzeń, które można nabyć poprzez moją firmę.

MEDIKA THERMCELL


Cena brutto: 14800,00 pln

ThermCell - urządzenie obecne na rynku krajowym 1,5 roku.

ThermCell jest to urządzenie wyprodukowane w Polsce, które doskonale poradzi sobie z tzw. „pajączkami", niezależnie od miejsca występowania. Precyzyjna rękojeść zamyka naczynka w trybie termolizy. przy zastosowaniu prądu o wysokiej częstotliwości 32MHz. W tym urządzeniu został zastosowany innowacyjny zabieg połączenia trzech metod:

    TERMOLIZA
  • -zabieg wykorzystujący działanie prądu zmiennego o wielkiej częstotliwości i o niskim natężeniu
    ELEKTROLIZA
  • -zabieg wykorzystujący prąd stały (galwaniczny)
    BLEND
  • -metoda wykorzystująca równocześnie działanie prądu galwanicznego oraz zmiennego


Obudowa ThermCell wykonana jest z antybakteryjnego, ekologicznego materiału Corian, którego design został zaprojektowany specjalnie dla urządzeń Medika.

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej

🔝 Nasze doświadczenie w wykonywaniu zabiegów laserem pikosekundowym pozwoliło nam na napisanie artykułu naukowego dotyczącego rewitalizacji skóry. 🔝 Spektakularne efekty zagęszczenia skóry laserem Pico Light D18 zostały potwierdzone badaniami ultrasonograficznymi z użyciem USG wysokiej częstotliwości. 👉 Pacjentów zapraszamy na zabiegi laserem Pico Light D18. 👉 Zainteresowanych artykułem odsyłamy na łamy Dermatologia Estetyczna

.
zapraszamy na stronę SensualBeauty na facebook

Filmy powiązane:
2017