dr. Krzysztof Gemza
Linia Medika Poland to profesjonalny sprzęt do gabinetów lekarskich i kosmetologicznych. Zapraszam do zapoznania się z opisem urządzeń, które można nabyć poprzez moją firmę.

PLASMA ARC


Cena brutto: 2700,00 pln

Plasma ARC jest obecna na polskim rynku od 1 roku.

Urządzenie Plasma ARC Medika zaprojektowane zostało z myślą o nie-chirurgicznym liftingu skóry. Różnicę widać już po pierwszym zabiegu. Plasma ARC jest nowością na rynku kosmetologii i medycyny estetycznej w Polsce.
Sprzęt kosmetyczny Medika skonstruowany i wyprodukowany jest całkowicie w Polsce, z najwyższej jakości podzespołów, w związku z czym serwisowanie jest o wiele szybsze.

Plasma ARC wytwarza kontrolowaną i celowaną wiązkę plazmy poprzez jonizację gazów zawartych w powietrzu. Wytwarzany jest niewielki łuk elektryczny, który w kontrolowany sposób zdolny jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry w miejscu jego działania.

Zastosowana plazma nie powoduje stanu zapalnego, krwawienia i nekrozy otaczających tkanek, ponieważ jej działanie ogranicza się do granicy warstwy podstawnej skóry właściwej.

Głównym wskazaniem Plasma ARC jest lifting okolicy oka (nieinwazyjna bleferoplastyka), lifting dolnej części twarzy, leczenie utrwalonych, głębokich zmarszczek w okolicy oka i okolicy ust (tzw. zmarszczki palacza), usuwanie plam soczewicowatych i opornych przebarwień, usuwanie zmian skórnych oraz leczenie blizn i rozstępów.

Innowacyjność urządzenia związana jest z zastosowaniem gotowych programów zabiegowych z możliwością modyfikacji parametrów (zwiększanie lub zmniejszanie wykorzystanej mocy oraz wysycenia impulsu) podczas zabiegu, co pozwala na przeprowadzenie precyzyjnego zabiegu w zależności od dynamicznie zmieniającego się zachowania skóry poddanej działaniu plazmy.

Rozwiązania zastosowane w Plasma ARC pozwalają na uzyskanie podobnych efektów terapeutycznych w blefaroplastyce nie-chirurgicznej powiek górnych jak inne, dostępne na polskim rynku, urządzenia wykorzystujące efekt plazmy.

Dzięki urządzeniu Plasma ARC pacjent, po korekcji opadających powiek górnych, nie jest wykluczony z normalnego życia a okres rekonwalescencji po zabiegu może przechodzić bez przerywania pracy zawodowej.Wynika to z tego, że zabieg ogranicza swe działanie, co jest potwierdzone w badaniach, do głębokości warstwy podstawnej skóry właściwej bez uszkodzenia naczyń oraz otaczających tkanek. Jest to szczególnie ważne w zabiegach w okolicach oka, gdzie istniej możliwość – przy zbyt agresywnym działaniu chirurgicznym – uszkodzenia naczyń i nerwów oraz może dojść do powstania blizn lub tzw. „zespołu suchego oka” z powodu niedomykania się powiek po zabiegu.

Dodatkowym atutem, innowacyjnym w zabiegach z technologią plazmy frakcyjnej, zastosowanym w Plasma ARC, jest możliwość zmiany parametrów wiązki plazmy. Można bowiem regulować zarówno moc wiązki jaki i wysycenie impulsu. Dzięki temu każdy zabieg jest zabiegiem przynoszący poprawę i korekcję opadających powiek górnych, co do tej pory nie było możliwe przy wykorzystaniu dostępnych na polskim rynku urządzeń generujących plazmę frakcyjną.

    Inne udogodnienia służące bezpieczeństwu pacjenta:
  • 3 gotowe programy zabiegowe: blefaroplastyka, likwidacja zmarszczek, usuwanie zmian skórnych
  • jednorazowe elektrody
  • możliwość dowolnego dopasowania kąta elektrody
  • wielofunkcyjna rączka zabiegowa
  • interfejs w języku polskim
  • ciekłokrystaliczny wyświetlacz dotykowy
  • obudowa z antybakteryjnego materiału Corian

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej Tak było rok temu🥇🥈🥉. W tym roku jesteśmy również Partnerem i Sponsorem nagród w Wyborach Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek 2019.😊😊😊 Nadamy również tytuł Miss Sensual Beauty 2019🏆. Finalistkom życzymy powodzenia!👍👍👍

.
zapraszamy na stronę SensualBeauty na facebook

Filmy powiązane:
2017