dr. Krzysztof Gemza
Linia Medika Poland to profesjonalny sprzęt do gabinetów lekarskich i kosmetologicznych. Zapraszam do zapoznania się z opisem urządzeń, które można nabyć poprzez moją firmę.

Dzisiejsza medycyna estetyczna tak bardzo różni się od swej poprzedniczki sprzed kilkunastu lat, że warto poświęcić jej kilka słów.


Czasy maskowatych twarzy bez wyrazu oraz przerysowanych ust dawno już minęły choć, trzeba przyznać, nadal wśród pacjentek zdarzają się zwolenniczki kultywowania takiego wyglądu.Proponuję Państwu krótkie wycieczki w świat zabiegów medycyny estetycznej XXI wieku. Postaram się w nich opowiedzieć o najbardziej popularnych zabiegach z ukierunkowaniem na te, które dają najwięcej korzyści dla stanu skóry pacjentów, dla ich wyglądu oraz – przede wszystkim – dla poprawy samopoczucia i samooceny.

Właśnie poprawa samopoczucia oraz poprawa samooceny jest teraz – w mojej skromnej opinii – głównym motywatorem zgłaszania się pacjentek i pacjentów do gabinetów medycyny estetycznej.

Już coraz mniej mamy klientów, którzy przychodzą ze zdjęciami popularnych aktorek lub aktorów oraz tzw. celebrytów i proszą o upodobnienie ich wyglądu do swego idola.

Obecnie medycyna estetyczna zajmuje się coraz częściej leczeniem a nie tylko korygowaniem wyglądu. Lecząc defekty estetyczne pacjentów leczymy też ich psychikę, czasami nawet dajemy pacjentom, używając ich słów, „drugie życie”. Niewyobrażalną satysfakcję daje lekarzowi medycyny estetycznej, gdy pacjent po wykonanym zabiegu wychodzi uśmiechnięty z gabinetu deklarując, że „teraz będzie inaczej”. To inaczej może oznaczać akceptację przez partnera, znalezienie atrakcyjniejszej pracy, czasem nawet wyrwanie się ze środowiska, które działało destrukcyjnie na pacjenta.

W swoich felietonach opowiem Państwu, czego można oczekiwać od obecnie proponowanych zabiegów na rynku Beauty. Zacznę od zabiegów znajdujących się obecnie na liście najbardziej innowacyjnych a zarazem najbardziej poszukiwanych, kolejno omówię zabiegi będące stale na liście najczęściej wykonywanych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej i zakończymy naszą podróż przez świat zabiegów na tych, które są powoli wycofywane z użycia.

   O czym będziecie Państwo mogli przeczytać?  Starając się, aby moje felietony były z jednej strony merytoryczne a z drugiej zrozumiałe dla każdego pacjenta, omówię:


zabieg innowacyjny, czyli mezoterapię atelokolagenem typu I, która pojawiła się na polskim rynku niedawno i - według oceny stanu skóry pacjentów, którzy poddali się temu zabiegowi – rokuje bardzo dobre rezultaty w remodelingu skóry;

 • wysoce skuteczny i bezpieczny zabieg łączony czyli karboksyterapię z mezoterapią osoczem bogatopłytkowym, który uzyskał laur Medycyny Estetycznej w 2014 roku;
 • zabieg z grupy peelingów preparatem PRX T33 w połączeniu z mikronakłuwaniem skóry, którego opatentowana formuła daje niepowtarzalne efekty poprawy napięcia skóry i redukcji rozstępów, blizn, przebarwień i zmarszczek;
 • zabieg intralipoterapii iniekcyjnej preparatem Aqualyx dający redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej;
 • zabiegi redukujące cellulit, m. in. zabieg mezoterapii praparatem Alidya;
 • odczaruję złe znaczenie słów „toksyna botulinowa” i udowodnię, że zabieg z botoksem jest jednym z najbardziej bezpiecznych i odwracalnych zabiegów w medycynie estetycznej;
 • nie można pominąć zabiegów z kwasem hialuronowym, usieciowanym i nieusieciowanym – porównam efekty zabiegów z obu typami kwasu;
 • osobną kategorię stanowią zabiegi z użyciem specjalistycznego sprzętu – będą to felietony o karboksyterapii, zabiegach z użyciem plazmy frakcyjnej w korekcji opadających powiek górnych, zabiegach zamykających naczynka krwionośne: termolizie, laserach i skleroterapii.


 • Zapraszam zatem w podróż po świecie medycyny estetycznej.

  Lek.med.estetycznej Krzysztof Gemza

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej

Sensual Beauty Certyfikowany Gabinet Medycyny Estetycznej Tak było rok temu🥇🥈🥉. W tym roku jesteśmy również Partnerem i Sponsorem nagród w Wyborach Miss Śląska i Miss Śląska Nastolatek 2019.😊😊😊 Nadamy również tytuł Miss Sensual Beauty 2019🏆. Finalistkom życzymy powodzenia!👍👍👍

.
zapraszamy na stronę SensualBeauty na facebook

2017